E- Edebiyat Dergisi Keçi’nin 12. Sayısı Yayınlandı

0
470

E- Edebiyat Dergisi Keçi’nin 12. Sayısı Yayınlandı
Günışığı Kitaplığı Yayınevi tarafından düzenlenen yıllık seminer ve konferans içeriklerini daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla 2014 yılından bu yana yılda iki kez ücretsiz olarak yayınlanan e-dergi Keçi’nin 12. sayısını keciedebiyat.com adresinde inceleyebilir, dilerseniz http://www.keciedebiyat.com/ bağlantısından pdf formatında indirebilirsiniz.

Bu sayıda çağdaş edebiyatın sevilen isimleri, kitabın yazar masasından editör masasına uzanan yolculuğunu, yazarlığı, yayınevi seçimlerini, dergiciliği, edebiyat üretimini ve çevirmenin güncel meselelerini ele alıyor. Kitap fuarlarından bağımsız kitabevlerine, sabit fiyat yasasından internet mağazalarına, sosyokültürel yaşamdan güncel demografik verilere ve tüketici alışkanlıklarına kadar okuma kültürünün nabzını tutan etkenler, sektörün uzman isimleri tarafından tartışılıyor.

Odağına edebiyatı ve insanı koyarak, zengin içeriğiyle okuma kültürümüzü geliştirmeyi amaçlayan Keçi, özellikle akademisyen, yayıncı, sanatçı, çevirmen, tasarımcı, editör, kütüphaneci ve eğitimciler tarafından ilgiyle izleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here