Kuzey ve Orta Afrika – Alternatif Bir Gezi Rehberi

0
1227

Kuzey ve Orta Afrika – Alternatif Bir Gezi Rehberi

Gezgin Okan Okumuş, Kuzey ve Orta Afrika – Alternatif Bir Gezi Rehberi’yle Yeşil Burun Adaları, Etiyopya, Fas, Senegal, Tanzanya, Ruanda, Uganda, Kenya ve Mısır’daki yol deneyimlerini, turizm endüstrisinden bağımsız biçimde seyahat etmeye ilgi duyan okurlarıyla paylaşıyor.

Okan Okumuş’un sırt çantasıyla yaptığı gezileri akıcı üslubuyla anlattığı Sınırları Kaldırdım dizisinin üçüncü kitabı Kuzey ve Orta Afrika’da unutulmaz yerel lezzetlerle tanışacak, vahşi doğada maceralara atılacak, farklı kültürden pek çok insana merhaba diyecek, yerel ritüellere katılacak ve bu ülkelerdeki gündelik yaşama olduğu kadar ilginç, çarpıcı tarihi olaylara da tanıklık edeceksiniz.

Yazarla birlikte binip yolculuk edeceğiniz sept-place’lar, boda-boda’lar ve tuk tuk’larla bazen enerjik metropollerin keşmekeşine takılacak bazen de tek bir turist bile görmeden günlerin geçeceği, henüz kitle turizmine yenik düşmemiş dingin cennetlere uğrayacaksınız.

Sınırları Kaldırdım dizisi Madagaskar, Güney Afrika Cumhuriyeti, Lesotho, Mozambik, Malavi, Zambiya, Botsvana, Zimbabve ve Namibya’yı içine alan Güney Afrika kitabıyla devam edecek.

Kuzey ve Orta Afrika – Alternatif Bir Gezi Rehberi

Yazar: Okan Okumuş

Yayınevi: Kolektif Kitap

Yayıma Hazırlayan: H. Serkan Gündüz

Sayfa Düzeni: Kolektif Kitap

Kapak Tasarımı: Deniz Akkol

  1. Baskı, Aralık 2017

ISBN: 978-605-5029-81-4

 

312 s. / 2. Hamur / Ciltsiz / 13,5 x 21,5 cm

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here