Masal Müzesi LÖSEV’in Minik Kahramanlarını Ağırlayacak

0
850
Masal Müzesi 50x70 afiş

Masal Müzesi LÖSEV’in Minik Kahramanlarını Ağırlayacak.

LÖSEV – Lösemili Çocuklar Vakfı 20 yıldır binlerce lösemili ve kanserli çocuğun tedavisini üstlendi, maddi ve manevi yardım ulaştırdı, moral verdi. LÖSEV ile birlikte lösemili çocuklar da büyüdü, sağılığına kavuştu ve yaz etkinlikleri kapsamında kendileri ile aynı kaderi paylaşan kardeşleri ile bir araya geldi. Her sene düzenli olarak devam eden farklı etkinliklerde hem aileler hem de lösemili çocuklar yeni dostlukların ilk adımlarını attı.

Ekonomik zorluklar içinde uzun bir tedavi sürecinden geçen lösemili çocuklara hastalıkları boyunca destek olan LÖSEV, tedavisi tamamlanmış çocuklar için sağlıklı gelişimin sadece bedensel tedaviyle olmayacağından yola çıkıyor. Bu sebeple de her sene, yine ekonomik zorluklar nedeniyle tatil yapamayan çocuklarla ile çeşitli etkinliklerde bir araya geliyor. LÖSEV, çocukların hem eğlenceli vakit geçirmelerine hem de kısa ve eğlendirici eğitimlerle kendilerini geliştirmelerine olanak tanıyor.

Yaz etkinlikleri kapsamında 35 lösemili-kanserli çocuk Kartal Belediyesi Masal Müzesi’ni ziyaret edecek. 24 Temmuz Salı günü saat 14:00’te yapılacak ziyarette çocuklar, Türk ve dünya masallarının kahramanlarını temsil eden tarihi değere sahip oyuncak ve kitabı görme imkânı bulacak. Masal Müzesi’nin çalışanları ile müzeyi gezecek, Oyuncu-Drama Lideri Eda Çabuk Erdaloğlu’nun anlattığı masalları dinleyecek. Ardından da Eğitimci Gülümser Kılıçoğlu ile bez bebek atölyesinde hayallerindeki bebekleri yapacaklar.

Kartal Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek etkinlikle lösemili-kanserli çocuklar hayal dünyalarının kahramanlarıyla buluşacak.

Etkinliği izleyerek çocuklarımızın bu mutlu anlarına tanık olmanızı diliyoruz.
İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.

TARİH: 24.07.2018
YER: KARTAL BELEDİYESİ MASAL MÜZESİ – İSTANBUL
SAAT: 14:00

Masal Müzesi 50×70 afiş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here