Yeni Yılda Bir Yenilik Yapın Kütüphanelere Üye Olun

0
4100

2018 yılı diğer yıllardan çok farklı olmayacak biliyoruz.

Yaşamları faklı kılmak bizim elimizde.

2018 yılında siz ve aile bireyleriniz en yakın halk kütüphanelerine, belediye kütüphanelerine, çocuk kütüphanelerine gidip üye olabilir, kitap ödünç alabilir, araştırma yapmak, ailece kaliteli ve keyifli zaman geçirmek için kendinize bir fırsat yaratabilirsiniz. Kütüphanelerde yeni dostlar edinerek sosyalleşme fırsatı bulabilirsiniz.

Dostlarınıza, ailenize, sevdiklerinize kütüphane üyeliği hediye edebilir, onların kütüphanelere üye olmasına aracı olabilirsiniz.

Kütüphanelere üye olmak, kitap ödünç almak toplumun bütün sosyal grupları eşit olarak yararlansın diye ücretsiz.

Hafta bir kaç saat televizyonlarınızdan, akıllı telefonlarınızdan, PC, dizüstü ve tabletlerinizden uzak, çevrimdışı kalmayı deneyebilirsiniz. İllede bir şeye bağlanmanız gerekiyorsa kitaplara bağlanın. Kitap bağımlılığı zararsızdır.

Halk kütüphanelerinde e- kitap ödünç verme dönemi başladı. Dilerseniz tabletlerinize, akıllı telefonlarınıza ödünç kitap alabilirsiniz.

Ailecek kütüphanelerde geçireceğiniz keyfili bir kaç saat çocuklarınızın iyi bir okur olmasına, okuma alışkanlığı kazanmasına, kazandığı okuma alışkanlığı pekişerek “Okuma Kültürü”ne dönüşecektir. Çocukların erken yaşlarda kitapla tanışması, okul öncesi dönemde görsel okuma ile iyi bir başlangıç yapması, okumayı öğrendikten sonra iyi bir okur olması gelecekteki zorlu sınav sorularını zorlanmadan çözmesine neden olacaktır. Unutmayalım sınavlarda başarısız olan öğrencilerin çoğu okudukları soruları anlayamadığı için başarısız oluyor.

Nereden bakarsanız bakın ailecek kârdasınız. Geleceğe nitelikli yatırım kütüphane üyeliği, okuma alışkanlığı. Yeter ki isteyin size yakın bir kütüphane bulabilirsiniz. Bulamazsanız info@okumaajansi.com adresine  bir e-posta atın sizi arayalım. En yakın kütüphane ile sizi ve ailenizi buluşturalım.

Okuma Ajansı – Aydın İleri

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here